ul. Konarskiego 3
01-355 Warszawa

tel. (22) 243 28 24
kom. 796 091 551

biuro@tanienadruki.pl

nadruki na koszulkach

PARASOLE

Nadruki na parasolach to skuteczna i stosukowo niedroga forma reklamy. Można go zadrukować w zasadzie każdą metodą nadruku tkanin w dowolnym wzorze. Parasole z nadrukiem proponujemy przede wszystkim przedsiębiorcom. Parasole z logo firmy, hasłem reklamowym firmy to fantastyczny gadżet reklamowy, który z całą pewnością doceni każdy klient, kontrahent czy też uczestnik akcji promocyjnej.

Wykonując nadruki na parasolach, stosujemy jedną z kilku najskuteczniejszych metod znakowania tkanin. Jej wybór jest uzależnione od rodzaju i wielkości nadruku, modelu parasola oraz ilości kolorów i przejść tonalnych zastosowanych w projekcie zdobienia. Możemy zaproponować nadruki wykonane techniką: sitodruku, sublimacji i termotransferu oraz folii flex i flock. Nadruki wykonujemy na jednym lub wielu brytach czaszy parasola. Również na rączce parasola istnieje możliwość wykonania zdobienie grawerem lub tampondrukiem.

Parasole z nadrukiem dostępne są w wielu wariantach – zarówno pod względem rozmiaru, budowy czaszy jak i typu rączki. Dzięki dużemu zróżnicowaniu oferty, każdy wybierze dla siebie i swoich Klientów odpowiedni produkt.