ul. Konarskiego 3
01-355 Warszawa

tel. (22) 243 28 24
kom. 796 091 551

biuro@tanienadruki.pl

nadruki na koszulkach

Czyli który nadruk pasuje do twojej odzieży....

Wykonujemy nadruki na odzieży i innych tkaninach nadających się pod nadruk technikami, które dostosowujemy do nakładu, wymaganego efektu wizualnego, ilości kolorów, trwałości, ceny. Najczęściej wykonujemy nadruki na koszulkach, bluzach, kurtkach, polarach, odzieży roboczej, fartuchach, strojach sportowych, czapkach, bieliźnie, pościeli, torbach z materiału, parasolach, namiotach, pokrowcach itp.
 
 
NAKŁAD
KOLORY
TRWAŁOŚĆ
CECHY

FLEX (gładki)

 
od 1 szt.
1-4 ograniczone do 40 kolorów ze wzornika bez przejść tonalnych
Wiele lat jeśli pierzemy na lewej stronie w temp. do 40°C. Wirowanie do 500 obrotów. NIE PRASOWAĆ NADRUKU!
Prawie na każdy rodzaj tkaniny. Bez możliwości zrobienia nadruków na szwach,  zamkach itp. Min. wielkość znaku 7mm.

FLOCK (mechaty)

od 1 szt.
1-4 ograniczone do kilkudziesięciu kolorów ze wzornika bez przejść tonalnych
Wiele lat jeśli pierzemy na lewej stronie w temp. do 40°C. Wirowanie do 500 obrotów. NIE PRASOWAĆ NADRUKU!
Prawie na każdy rodzaj tkaniny. Bez możliwości zrobienia nadruków na szwach, zamkach itp. Min. wielkość znaku 10mm

FLEX CYFROWY
(gładki)

od 1 szt.
Full kolor (CMYK) z przejściami tonalnymi.
Wiele lat jeśli pierzemy na lewej stronie w temp. do 40°C. Wirowanie do 500 obrotów. NIE PRASOWAĆ NADRUKU!
Prawie na każdy rodzaj tkaniny. Bez możliwości zrobienia nadruków na szwach, zamkach itp. Zalecany format max. A4.

SUBLIMACJA

od 1 szt.
Full kolor (CMYK) z przejściami tonalnymi.
Wiele lat jeśli pierzemy w temp. do 90°C. Bez dodatków wybielaczy!
Tylko na tkaninach jasnych (najlepiej białych) z min. 50% poliestru (najlepiej 100%). Max. format A3. Możliwy zadruk na szwach.

SITODRUK

od 100 szt.
(proste wzory)
1-6 kolorów bez przejść tonalnych
Wiele lat jeśli wykonanie jest solidne i zastosowane dobre farby. Pranie w temp. do 40°C bez wybielaczy! Wirowanie do 500 obr. Nie prasować.
Praktycznie każdy rodzaj tkaniny. Możliwy zadruk na szwach.

SITODRUK PEŁNOKOLOROWY (CMYK)

od 300  szt.
Full kolor z przejściami tonalnymi.
Wiele lat jeśli wykonanie jest solidne i zastosowane dobre farby. Pranie w temp. do 60°C bez wybielaczy! Wirowanie do 500 obr. Nie prasować.
Praktycznie każdy rodzaj tkaniny. Możliwy zadruk na szwach.

HAFT KOMPUTEROWY

od 50 szt.
Ilość kolorów jest ograniczona (max. 12 kolorów jednocześnie). Bez przejść tonalnych.
Wiele lat. Można prać w temp. do 90°C i prasować. Wirowanie do 500 obr.
Na grubsze rodzaje tkaniny (polo, bluzy, polary). Zalecany format max. A5.

Kolorowe folie termotransferowe są idealnym materiałem do wykonywania niskonakładowych nadruków o dużej trwałości i nasyceniu kolorów na praktycznie wszystkich tkaninach. Technologia ta polega na ploterowym wycięciu wzoru z foli pokrytej klejem i wgrzaniu jej za pomocą termoprasy w materiał. Nie wymaga przygotowywania matryc. Technika pozwala wykonać nadruki w tradycyjnych kolorach jak również metalicznych, odblaskowych, fluorescencyjnych lub brokatowych. Doskonały materiał pod nadruk na koszulki, ubrania robocze, odzież sportową, czapki, torby z materiału, parasole, namioty itp.

więcej...

Nanoszony poprzez termotransfer (jak FLEX). Nadruki odznaczają się niezwykłą trwałością i odpornością na promienie UV i wielokrotne pranie. Charakteryzują się łatwością nanoszenia. Są miłe w dotyku i mają elegancki wygląd. Folia, której się używa do tej techniki jest barwiona w masie, co powoduje, że nadruk zachowuje świeżość i trwałość koloru nawet po wielu latach użytkowania. Technika pozwala wykonać nadruki tylko w tradycyjnych kolorach. Doskonały i elegancki materiał pod nadruk na koszulki, odzież roboczą, odzież sportową, czapki, torby z materiału, parasole, namioty itp.

więcej...

Wydruk farbami solwentowymi na specjalnej folii matowej flex. Możliwość drukowania zdjęć, grafiki wielobarwnej z przejściami tonalnymi. Wzór nadruku można wyciąć po obrysie praktycznie w dowolnym kształcie. Pozostałe parametry jak FLEX

więcej...

Technika polegająca na przenoszeniu nadruków podczas termicznej przemiany gazowej. Nadruki wykonuje się na materiale transferowym specjalnymi farbami sublimacyjnymi, następnie przenosi się je docelowo na białe (jasne) tkaniny zawierające min 50% poliestru (najlepiej 100%) lub ceramikę za pomocą specjalistycznych termopras w wysokiej temperaturze i docisku. Farby wnikają w materiał i dzięki temu charakteryzują się brakiem warstwy pośredniej na tkaninie, wysoką trwałością, pełną kolorystyką i dobrym odwzorowaniem kolorów z przejściami tonalnymi. Metoda idealna dla jasnych poliestrowych strojów sportowych i poliestrowych toreb. Maksymalny format znaku to A3.

więcej...

To najpowszechniej stosowana technika drukowania tkanin. Wykonywana jest przy pomocy szablonów sitodrukarskich (sit). Każdy kolor wymaga osobnego szablonu. Etapy przygotowania do druku obejmują opracowanie (głównie komputerowe) wzoru, wykonanie klisz, naświetlanie szablonów. Sitodruk jest najtańszą metodą druku przy większych nakładach, im bardziej skomplikowany wzór, tym większy jest nakład minimalny. Wykonanie naprawdę trwałego nadruku tą metodą wymaga farb bardzo wysokiej jakości, dużej wiedzy i umiejętności drukarskich. Większość tkanin zadrukowanych tą metodą „po taniości” po kilku-kilkunastu praniach spiera się lub/i pęka. Sitodruk można stosować zarówno na tkaninach, jak i innych powierzchniach typu papier, folia, tworzywa, metal, szkło itp.

więcej...

Ta metoda jest zazwyczaj wykorzystywana do większych nakładów ze względu na wysoki koszt przygotowania programu haftującego. Uzyskuje się jednak bardzo elegancki i niepowtarzalny efekt. Haft komputerowy jest na ogół wykorzystywany do zdobienia materiałów grubszych (koszulki polo, bluzy czy polary) na tych materiałach haft wygląda lepiej ponieważ nie dochodzi w nim do ściągania materiału i nie wymaga podkładania wielu warstw fazeliny, jak jest to niezbędne przy materiałach cienkich. Haft znacznie usztywnia też całość tkaniny, dlatego nie zalecane jest wykonywanie tą techniką dużych, jednolitych powierzchni typu fotografia A4 lub większa.

więcej...